Opona motocyklowa Kenda K673F 100/90 -19 57H
Zdjęcia 4 |
Kenda K673F 100/90 -19 57H 100/90 B 19 " 57 H 110/90 B 18 " 61 H |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kenda 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kenda.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kenda K673F 100/90 -19 57H
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Opona Motodak Kenda Road X-PLY K673F Kruz 100/90-19 57H 4P TL KE673101 | 505 zł |
Kenda K673 Kruz (100/90 R19 57H) 16931016 | 509 zł |
Kenda K673 Kruz ( 100/90-19 TT 57H Front ) | 536 zł |
Modyfikacje Kenda K673F 100/90 -19 57H
Ceny na Kenda K673F 100/90 -19 57H |
---|---|---|---|---|
Kenda K673F 100/90 -19 57H | od 505 zł | 4 oferty | ||
Kenda K673F 110/90 -18 61H | od 511 zł | 1 oferta |
PodobnePorównaj w tabeli →