Літня шина Kelly Tires HP 195/65 R15 91H
Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Kelly Tires HP 195/65 R15 91H |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kelly Tires 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kelly Tires.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kelly Tires HP 195/65 R15 91H
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Kelly HP (195/65 R15 91H) 548186 | 367 zł |
Kelly Winter HP (195/65 R15 91H) 539648 | 390 zł |
Kelly HP (195/65 R15 91H) 539383 | 556 zł |
Модификації Kelly Tires HP 195/65 R15 91H
Ціни на Kelly Tires HP 195/65 R15 91H |
---|---|---|---|---|
Kelly Tires HP 195/65 R15 91H | від 367 zł | 3 пропозиції | ||
Kelly Tires HP 195/65 R15 91T | від 550 zł | 1 пропозиція | ||
Kelly Tires HP 195/65 R15 91V | від 363 zł | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →