Роликові ковзани K2 Kinetic 80 Pro XT
Фото 10 |
K2 Kinetic 80 Pro XT |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити K2 Kinetic 80 Pro XT
Усі ціни 28 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Rolki męskie K2 Kinetic 80 Pro XT 30G0818 czarny/czerwony 46 | 480 zł |
Rolki męskie K2 Kinetic 80 Pro XT 42,5 | 480 zł |
Rolki męskie K2 Kinetic 80 Pro XT | WYSYŁKA W 24H | 30 DNI NA ZWROT | 480 zł |
K2, Rolki męskie Kinetic 80 PRO XT, Czarno-Czerwony, rozm. 40,5 | 480 zł |
Rolki męskie K2 Kinetic 80 Pro XT | WYSYŁKA W 24H | 30 DNI NA ZWROT | 480 zł |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →