Роликові ковзани K2 Kinetic 80 Pro XT W
Фото 5 |
K2 Kinetic 80 Pro XT W |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити K2 Kinetic 80 Pro XT W
Усі ціни 10 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Rolki damskie K2 Kinetic 80 Pro XT 30G0819 czarny/fioletowy 39.5 | 480 zł |
Rolki damskie K2 Kinetic 80 Pro XT | WYSYŁKA W 24H | 30 DNI NA ZWROT | 480 zł |
K2, Rolki damskie Kinetic 80 PRO XT, Czarno-Fioletowy, rozm. 39 | 480 zł |
Rolki damskie K2 Kinetic 80 Pro XT 30G0819 czarny/fioletowy 40.5 | 480 zł |
Rolki damskie K2 Kinetic 80 Pro XT 30G0819 czarny/fioletowy 39 | 480 zł |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →