Корпус Jonsbo V10-A сріблястий
Фото 6 |
Jonsbo V10-A сріблястий
Форм-фактор корпусу:Desktop
Розмір материнки:mini-ITX
Потужність БЖ:без БЖ
Внутрішніх відсіків 2.5":2 шт
Лицьова панель:USB C, USB 3.1 gen1
Як вибрати корпус для ПКОсновні критерії вибору стильного комп'ютерного корпусу з гарною функціональністю та ефективністю
Світи яскраво: все що ви хотіли знати про RGB-підсвічування в ПКРозбираємося, як з'явилася підсвічування в ПК, чим вона корисна, і які системи синхронізації присутні на ринку
Всі характеристики
Купити Jonsbo V10-A сріблястий
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Obudowa gamingowa Jonsbo V10-A Silver V10-ASilver | 333 zł |
Jonsbo V10 Mini-ITX case - Silver - Obudowa komputerowa - Minitower - Sreb | 335 zł |
Jonsbo V10 Mini-ITX - srebrna OB-JNSB-0035 | 309 zł |
Jonsbo V10 Mini-ITX GehA? ¤use - silbe | 353 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! Jonsbo V10 Srebrna (V10ASILVER) - PACZKOMAT, POCZTA, | 307 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →