Матрац Janpol Wenus 120x200
від 988 zł Порівняти ціни 3 →Тип:пружинний (незалежний) Пружини:Pocket Spring (~ 256 пружин/м²) Жорсткість:середня (3) Висота:18 см |
Модифікації Janpol Wenus 8
Характеристики
Janpol Wenus 120x200 |
|
Як правильно доглядати ортопедичний матрацПравила та рекомендації, які допоможуть подовжити термін служби матраца та зберегти його ортопедичні властивості
Як вибрати матрац: важливі характеристики та корисні порадиРекомендації щодо вибору ортопедичного матраца, щоб не тільки не нашкодити своєму здоров'ю та сну, а й покращити їх
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Janpol 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Janpol.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Janpol Wenus 120x200
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
JANPOL Materac Wenus Janpol 120/200 cm Smart | 988 zł |
Materac Janpol WENUS : Rozmiar - 120x200, Pokrowiec - Smart | U NAS KUPISZ | 988 zł |
JANPOL Materac WENUS 120x200 kieszeniowy dwustronny z rozpinanym pokrowcem | 988 zł |
Закрити
Рекомендуємо