Матрац Janpol Nolli 140x200
від 3 589 до 4 068 zł Порівняти ціни 4 →Тип:пружинний (незалежний) Пружини:Multipocket (~ 512 пружин/м²) Жорсткість:середня (3) Висота:24 см |
Модифікації Janpol Nolli 6
Характеристики
Janpol Nolli 140x200 |
|
Як правильно доглядати ортопедичний матрацПравила та рекомендації, які допоможуть подовжити термін служби матраца та зберегти його ортопедичні властивості
Як вибрати матрац: важливі характеристики та корисні порадиРекомендації щодо вибору ортопедичного матраца, щоб не тільки не нашкодити своєму здоров'ю та сну, а й покращити їх
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Janpol 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Janpol.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Janpol Nolli 140x200
Сортувати
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
JANPOL LUNA - materac wysokoelastyczny, piankowy, Rozmiar - 160x190, Pokro | 3 589 zł |
Materac multipocket z lateksem i memory Janpol NOLLI 140 x 200 | 4 068 zł |
Materac Janpol NOLLI : Rozmiar - 140x200, Pokrowiec - Biaxial | U NAS KUPI | 3 759 zł |
Materac Janpol NOLLI : Rozmiar - 140x200, Pokrowiec - Microtencel | U NAS | 3 759 zł |
Закрити
Рекомендуємо