Матрац Janpol Hermes 160x200
Модифікації Janpol Hermes 8
Характеристики
Janpol Hermes 160x200 |
|
Як правильно доглядати ортопедичний матрацПравила та рекомендації, які допоможуть подовжити термін служби матраца та зберегти його ортопедичні властивості
Як вибрати матрац: важливі характеристики та корисні порадиРекомендації щодо вибору ортопедичного матраца, щоб не тільки не нашкодити своєму здоров'ю та сну, а й покращити їх
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Janpol 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Janpol.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Janpol Hermes 160x200
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Materac HERMES JANPOL piankowy : Rozmiar - 160x200, Pokrowce Janpol - Smar | 926 zł |
JANPOL Materac HERMES 160x200 piankowy średnio twardy z pokrowcem do prani | 926 zł |
Materac piankowy Janpol HERMES 160 x 200 | 892 zł |
Закрити
Рекомендуємо