Матрац Janpol Enyo 200x200
від 3 566 до 3 879 zł Порівняти ціни 9 →Тип:пружинний (незалежний) Пружини:Pocket Spring (~ 256 пружин/м²) Жорсткість:вище за середню (4) Висота:24 см |
Модифікації Janpol Enyo 8
Характеристики
Janpol Enyo 200x200 |
|
Як правильно доглядати ортопедичний матрацПравила та рекомендації, які допоможуть подовжити термін служби матраца та зберегти його ортопедичні властивості
Як вибрати матрац: важливі характеристики та корисні порадиРекомендації щодо вибору ортопедичного матраца, щоб не тільки не нашкодити своєму здоров'ю та сну, а й покращити їх
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Janpol 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Janpol.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Janpol Enyo 200x200
Сортувати
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Janpol Materac rehabilitacyjny Enyo 200x200 | 3 879 zł |
JANPOL Materac ENYO 200x200 kieszeniowy twardy Janpol | 3 879 zł |
JANPOL ENYO - materac kieszeniowy, sprężynowy, Rozmiar - 200x200, Pokrowie | 3 879 zł |
Pocket z pianką memory i HR Janpol ENYO 200 x 200 | 3 566 zł |
JANPOL ENYO - materac kieszeniowy, sprężynowy, Pokrowiec - Tencel, Rozmiar | 3 879 zł |
Materac Janpol ENYO : Pokrowiec - Tencel, Rozmiar - 200x200 | U NAS KUPISZ | 3 879 zł |
Materac Janpol ENYO : Rozmiar - 200x200, Pokrowiec - Silver Protect | U NA | 3 879 zł |
Materac ENYO - JANPOL + GRATIS, Rozmiar - 200x200 cm, Pokrowiec - Tencel - | 3 879 zł |
Materac ENYO - JANPOL + GRATIS, Rozmiar - 200x200 cm, Pokrowiec - Silver P | 3 879 zł |
Закрити
Рекомендуємо