Процесор Intel Core i7 Coffee Lake Refresh i7-9700KF OEM (CM8068403874219)
Відео 8Фото 2 |
Intel Core i7 Coffee Lake Refresh i7-9700KF OEM |
|
Відключене графічне ядро.
Степпінг: CM8068403874219 - P0, CM8068403874220 - R0.
Як вибрати процесорВчимося вибирати підходящий процесор для будь-яких задач: від роботи з таблицями до сучасних ігор та робочих додатків
Що таке троттлінг процесора, навіщо він потрібен і як з ним боротисяРозбираємося зі страшним терміном троттлінг, паралельно вирішуючи проблеми з пригальмовуючим смартфоном або ноутбуком
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Intel Core i7 Coffee Lake Refresh
Ціни на Intel Core i7 Coffee Lake Refresh |
---|---|---|---|---|
Intel Core i7 Coffee Lake Refresh i7-9700 BOX | від 1 946 zł | 2 пропозиції | ||
Intel Core i7 Coffee Lake Refresh i7-9700 OEM | від 1 485 zł | 3 пропозиції | ||
Intel Core i7 Coffee Lake Refresh i7-9700F BOX | від 1 029 zł | 2 пропозиції | ||
Intel Core i7 Coffee Lake Refresh i7-9700T OEM | від 1 592 zł | 1 пропозиція |