Рушникосушарка Instal Projekt Retto 540x708
Фото 3 | від 483 до 1 377 zł Порівняти ціни 7 →Тип:водяна, драбинка підключення:нижнє (вертикальне) Потужність:361 Вт |
Модифікації Instal Projekt Retto 3
Характеристики
Instal Projekt Retto 540x708 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Instal Projekt 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Instal Projekt.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Додаткові функції і можливості рушникосушарки Instal Projekt Retto 540x708:
- Може бути обладнаний електричним нагрівальним елементом (Теном)
- Можливе нижнє підключення з відстанню між вводами 50 мм (D50) по центру
- Розміри підключення 1/2" (дюйма)
Де купити Instal Projekt Retto 540x708
Колір:
Сортувати
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
InstalProjekt Grzejnik Łazienkowy 708X540 Retto Instal Projekt Biały | 579 zł |
Grzejnik drabinkowy RETTO 540X708, 330W, podłączenie dolne środkowe, rozst | 618 zł |
INSTAL PROJEKT RET-50/70 RETTO Grzejnik łazienkowy o wymiarach 50x70, w ko | 561 zł |
Grzejnik łazienkowy Instal Projekt Retto z podłączeniem D50 540x708 RET-50 | 595 zł |
Grzejnik drabinkowy RETTO 540X708, 330W, podłączenie dolne środkowe, rozst | 1 377 zł |
Instal Projekt Retto grzejnik 50x70 podłączenie 465mm | 483 zł |
INSTAL PROJEKT RET-50/70D50 RETTO Grzejnik łazienkowy o wymiarach 50x70 (w | 583 zł |
Закрити
Рекомендуємо