Grzejnik łazienkowy Instal Projekt Retto 540x708
Zdjęcia 3 |
Modyfikacje Instal Projekt Retto 3
Dane techniczne
Instal Projekt Retto 540x708 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Instal Projekt 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Instal Projekt.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Zaawansowane funkcje i możliwości grzejnika łazienkowego Instal Projekt Retto 540x708:
- Może być wyposażony w element grzejny
- Możliwe podłączenie od dołu z odległością 50 mm między wejściami (D50) pośrodku
- Wymiary przyłącza - 1/2 "(cal)
Gdzie kupić Instal Projekt Retto 540x708
Kolor:
Sortowanie
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
InstalProjekt Grzejnik Łazienkowy 708X540 Retto Instal Projekt Biały | 579 zł |
Grzejnik drabinkowy RETTO 540X708, 330W, podłączenie dolne środkowe, rozst | 618 zł |
INSTAL PROJEKT RET-50/70 RETTO Grzejnik łazienkowy o wymiarach 50x70, w ko | 561 zł |
Grzejnik łazienkowy Instal Projekt Retto z podłączeniem D50 540x708 RET-50 | 595 zł |
Grzejnik drabinkowy RETTO 540X708, 330W, podłączenie dolne środkowe, rozst | 1 377 zł |
InstalProjekt Grzejnik Łazienkowy 708X540 Retto Instal Projekt Biały | 745 zł |
Instal Projekt Retto grzejnik 50x70 podłączenie 465mm | 483 zł |
INSTAL PROJEKT RET-50/70D50 RETTO Grzejnik łazienkowy o wymiarach 50x70 (w | 583 zł |
Zamknij
Polecamy