Grzejnik łazienkowy Instal Projekt Retto 540x1072
Zdjęcia 3 |
Modyfikacje Instal Projekt Retto 3
Dane techniczne
Instal Projekt Retto 540x1072 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Instal Projekt 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Instal Projekt.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Zaawansowane funkcje i możliwości grzejnika łazienkowego Instal Projekt Retto 540x1072:
- Może być wyposażony w element grzejny
- Możliwe podłączenie od dołu z odległością 50 mm między wejściami (D50) pośrodku
- Wymiary przyłącza - 1/2 "(cal)
Gdzie kupić Instal Projekt Retto 540x1072
Kolor:
Sortowanie
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
InstalProjekt Grzejnik Łazienkowy 1072X540 Retto Instal Projekt Grafit | 1 021 zł |
Grzejnik łazienkowy Instal-Projekt GRZ.DR.RETTO 50X110 520W,ROZ=50MM,GRAFI | 931 zł |
Grzejnik drabinkowy RETTO 540X1072, 520W (75/65/20*C), podłączenie dolne, | 844 zł |
INSTAL PROJEKT RET-50/110D50 RETTO Grzejnik łazienkowy o wymiarach 50x110 | 796 zł |
Grzejnik łazienkowy Instal Projekt Retto 540x1072 RET-50/110 !! ODBIÓR, DO | 710 zł |
więcej ofert 10 → |
Zamknij
Polecamy