Рушникосушарка TERMA Alex 500x1140 (WGALE114050)
Фото 8 | від 631 до 788 zł Порівняти ціни 30 →Тип:водяна, об'ємна драбинка підключення:нижнє (вертикальне) Потужність:662 Вт |
Модифікації TERMA Alex 14
Характеристики
TERMA Alex 500x1140 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TERMA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TERMA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Додаткові функції і можливості рушникосушарки TERMA Alex 500x1140:
- Може використовуватися в електричній версії з електронагрівачем (ТЕН купується додатково)
Де купити TERMA Alex 500x1140
Колір:
Сортувати
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
TERMA WGALE114050-K320SX ALEX 1140/500 RAL 3020 SX | 788 zł |
Terma Technologie Grzejnik łazienkowy ALEX 1140x500 biały WGALE114050 !! O | 631 zł |
TERMA WGALE114050-KMBCSX ALEX 1140/500 Metallic Black SX | 631 zł |
TERMA WGALE114050-KCOPSX ALEX 1140/500 Copper SX | 788 zł |
TERMA WGALE114050-KS77SX ALEX 1140/500 Soft 7047 SX | 788 zł |
ще пропозиції 20 → |
Закрити
Рекомендуємо