Рушникосушарка Instal Projekt Retto 540x1072
Фото 3 | від 679 до 1 755 zł Порівняти ціни 15 →Тип:водяна, драбинка підключення:нижнє (вертикальне) Потужність:520 Вт |
Модифікації Instal Projekt Retto 3
Характеристики
Instal Projekt Retto 540x1072 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Instal Projekt 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Instal Projekt.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Додаткові функції і можливості рушникосушарки Instal Projekt Retto 540x1072:
- Може бути обладнаний електричним нагрівальним елементом (Теном)
- Можливе нижнє підключення з відстанню між вводами 50 мм (D50) по центру
- Розміри підключення 1/2" (дюйма)
Де купити Instal Projekt Retto 540x1072
Колір:
Сортувати
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
InstalProjekt Grzejnik Łazienkowy 1072X540 Retto Instal Projekt Grafit | 1 021 zł |
Grzejnik łazienkowy Instal-Projekt GRZ.DR.RETTO 50X110 520W,ROZ=50MM,GRAFI | 931 zł |
Grzejnik drabinkowy RETTO 540X1072, 520W (75/65/20*C), podłączenie dolne, | 844 zł |
INSTAL PROJEKT RET-50/110D50 RETTO Grzejnik łazienkowy o wymiarach 50x110 | 796 zł |
Grzejnik łazienkowy Instal Projekt Retto 540x1072 RET-50/110 !! ODBIÓR, DO | 710 zł |
ще пропозиції 10 → |
Закрити
Рекомендуємо