Блок живлення iBOX Cube II Cube II 400W (ZIC2400W12CMFA)
Фото 4 |
iBOX Cube II Cube II 400W 2022 рік |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог iBOX 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі iBOX.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити iBOX Cube II Cube II 400W
Усі ціни 18 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
iBox ZIC2400W12CMFA - zasilacz I-BOX CUBE II ATX 400 W 12 cm wentylator | 164 zł |
iBOX Zasilacz 400 W CUBE II 12 CM FAN KZIBXZ400000001 | 91 zł |
iBox Cube 2 400W OB-ZAS-IBO-016 | 100 zł |
Zasilacz IBOX Cube II 400W | 104 zł |
Zasilacz IBOX Cube II 400W | 104 zł |
ще 13 пропозицій
Модификації iBOX Cube II
Ціни на iBOX Cube II |
---|---|---|---|---|
iBOX Cube II Cube II 400W | від 91 zł | 19 пропозицій | ||
iBOX Cube II Cube II 500W | від 120 zł | 22 пропозиції | ||
iBOX Cube II Cube II 700W | від 160 zł | 20 пропозицій |
Рекомендуємо