Блок живлення iBOX Cube II Cube II 500W (ZIC2500W12CMFA)
Фото 4 |
iBOX Cube II Cube II 500W 2022 рік |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог iBOX 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі iBOX.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити iBOX Cube II Cube II 500W
Усі ціни 21 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Power Supply I-Box Cube II ATX 500 W wentylator 12 cm ZIC2500W12CMFA | 198 zł |
iBOX Zasilacz 500 W CUBE II 12 CM FAN KZIBXZ500000001 | 127 zł |
iBox Cube 2 500W OB-ZAS-IBO-017 | 120 zł |
Zasilacz IBOX Cube II 500W | 133 zł |
Zasilacz IBOX Cube II 500W | 133 zł |
ще 16 пропозицій
Модификації iBOX Cube II
Ціни на iBOX Cube II |
---|---|---|---|---|
iBOX Cube II Cube II 400W | від 91 zł | 19 пропозицій | ||
iBOX Cube II Cube II 500W | від 120 zł | 22 пропозиції | ||
iBOX Cube II Cube II 700W | від 160 zł | 20 пропозицій |
Рекомендуємо