Жорсткий диск IBM V3700 2.5" 00Y2503 600 ГБ
IBM 00Y2503 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог IBM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі IBM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити IBM V3700 2.5" 00Y2503 600 ГБ
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
IBM 00Y2503 600 GB 10 K 6 GBPS SAS 25 00Y2430 | 1 540 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! IBM Dysk twardy 600GB 2.5In 10K rpm 6Gb SAS HDD V370 | 1 361 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! IBM Dysk twardy 600GB 2.5In 10K rpm 6Gb SAS HDD V370 | 1 358 zł |
Модификації IBM V3700 2.5" 00Y2503
Ціни на IBM V3700 2.5" 00Y2503 |
---|---|---|---|---|
IBM V3700 2.5" 00MJ143 600 ГБ | від 1 551 zł | 1 пропозиція | ||
IBM V3700 2.5" 00Y2503 600 ГБ | від 1 358 zł | 3 пропозиції | ||
IBM V3700 2.5" 00MJ145 600 ГБ | від 1 301 zł | 2 пропозиції | ||
IBM V3700 2.5" 00Y2505 900 ГБ | від 1 422 zł | 1 пропозиція | ||
IBM V3700 2.5" 00Y2507 1.2 ТБ | від 1 270 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →