Dysk twardy IBM V3700 2.5" 00Y2503 600 GB
IBM 00Y2503 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog IBM 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele IBM.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup IBM V3700 2.5" 00Y2503 600 GB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
IBM 00Y2503 600 GB 10 K 6 GBPS SAS 25 00Y2430 | 1 540 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! IBM Dysk twardy 600GB 2.5In 10K rpm 6Gb SAS HDD V370 | 1 361 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! IBM Dysk twardy 600GB 2.5In 10K rpm 6Gb SAS HDD V370 | 1 358 zł |
Modyfikacje IBM V3700 2.5" 00Y2503
Ceny na IBM V3700 2.5" 00Y2503 |
---|---|---|---|---|
IBM V3700 2.5" 00Y2503 600 GB | od 1 358 zł | 3 oferty | ||
IBM V3700 2.5" 00MJ145 600 GB | od 1 301 zł | 2 oferty | ||
IBM V3700 2.5" 00MJ143 600 GB | od 1 551 zł | 1 oferta | ||
IBM V3700 2.5" 00Y2505 900 GB | od 1 422 zł | 1 oferta | ||
IBM V3700 2.5" 00Y2507 1.2 TB | od 1 270 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →