Електрогітара Ibanez AR520H
Фото 11 |
Ibanez AR520H
Тип:електрогітара, форма PRS Santana
Корпус:цільний, окуме
Звукознімачі:пасивні, H-H
Бридж:Tune-o-Matic (фіксований)
Темброблок:пасивний
Гриф:клен, 22 ладу(ів)
Всі характеристики
Характеристики AR520H
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ibanez 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ibanez.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ibanez AR520H
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Ibanez Standard AR520HFM-LBB Light Blue Burst - Gitara elektryczna AR520HF | 3 656 zł |
Ibanez Ibanez AR520H-BK Czarny Black AR520H-BK | 3 199 zł |
Ibanez AR520H Black AR520H-BK | 3 359 zł |
'ibanez Ar520h-bk - Gitara Elektryczna Ibanez Ar520h-bk' | 3 943 zł |
Ibanez AR520H-BK Black Artist | 3 369 zł |
Ibanez AR520H-BK - czarny AR520HBK | 3 680 zł |
Ibanez AR520HFM Semi Hollowbody Light Blue Burst - Ex Demo | 2 835 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →