Жорсткий диск HP Server SATA LQ037AA 1 ТБ кеш 32 МБ
Відео 2 |
HP LQ037AA |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог HP 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі HP.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити HP Server SATA LQ037AA 1 ТБ кеш 32 МБ
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
HP Dysk twardy 1 TB SATA 6 Gb/s 7200 wewnętrzne dyski twarde 1000 GB Ser 9 | 228 zł |
HP Dysk twardy SATA 1 TB 6 Gb/s 7200 obr./min LQ037AA | 325 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! HP 1TB SATA 6Gb/s NCQ 7200 HDD - PACZKOMAT, POCZTA, | 323 zł |
Hp Lq037aa 1tb 3.5´´ Hard Disk Posrebrzany 3.5´´ 943486C/LQ037AA | 366 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! HP HDD SATA 1TB 6Gb/s 7200 32MB NCQ - PACZKOMAT, POC | 445 zł |
HP Dysk twardy SATA 1 TB 6 Gb/s 7200 obr./min LQ037AA | 325 zł |
HP 1TB SATA 6Gb/s 7200 HDD | 471 zł |
Відеоогляди
Модификації HP Server SATA LQ037AA
Ціни на HP Server SATA LQ037AA |
---|---|---|---|---|
HP Server SATA LQ036AA 500 ГБ | від 259 zł |
HP Server SATA 815614-B21 1 ТБ | від 332 zł |
HP Server SATA 801882-B21 1 ТБ 801882-B21 | від 541 zł | 18 пропозицій | ||
HP Server SATA GE262AA 1 ТБ GE262AA | від 543 zł | 1 пропозиція | ||
HP Server SATA QK555AA 1 ТБ QK555AA | від 807 zł | 1 пропозиція | ||
HP Server SATA LQ037AA 1 ТБ кеш 32 МБ | від 228 zł | 7 пропозицій | ||
HP Server SATA 843266-B21 1 ТБ кеш 64 МБ | від 259 zł | 7 пропозицій | ||
HP Server SATA 765455-B21 2 ТБ 765455-B21 | від 1 886 zł | 3 пропозиції | ||
HP Server SATA 801888-B21 4 ТБ | від 1 006 zł | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →