Жорсткий диск HP Server SATA M7S54AA 1 ТБ
Відео 2 |
HP M7S54AA 160 ГБ 160 ГБ 160 ГБ 160 ГБ 458945-B21 160 ГБ 458947-B21 250 ГБ 250 ГБ 250 ГБ 250 ГБ 482483-001 250 ГБ 571230-B21 500 ГБ 500 ГБ 500 ГБ 1 ТБ 1 ТБ 1 ТБ 1 ТБ 1 ТБ 684058-B21 801882-B21 1 ТБ 1 ТБ AJ740B GE262AA 1 ТБ QK555AA 1 ТБ кеш 32 МБ 1 ТБ кеш 64 МБ 2 ТБ 2 ТБ 2 ТБ 765455-B21 2 ТБ 843268-B21 2 ТБ 858596-B21 2 ТБ QB576AA 3 ТБ 3 ТБ 4 ТБ6 ТБ |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог HP 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі HP.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості жорсткого диска HP M7S54AA:
- Вбудована твердотільна пам'ять ємністю 8 Гб
Модификації HP Server SATA M7S54AA
Ціни на HP Server SATA M7S54AA |
---|---|---|---|---|
HP Server SATA 815614-B21 1 ТБ | від 332 zł |
HP Server SATA 801882-B21 1 ТБ 801882-B21 | від 543 zł | 16 пропозицій | ||
HP Server SATA GE262AA 1 ТБ GE262AA | від 543 zł | 1 пропозиція | ||
HP Server SATA QK555AA 1 ТБ QK555AA | від 807 zł | 1 пропозиція | ||
HP Server SATA LQ037AA 1 ТБ кеш 32 МБ | від 228 zł | 7 пропозицій | ||
HP Server SATA 843266-B21 1 ТБ кеш 64 МБ | від 259 zł | 7 пропозицій | ||
HP Server SATA 765455-B21 2 ТБ 765455-B21 | від 1 886 zł | 3 пропозиції | ||
HP Server SATA 801888-B21 4 ТБ | від 1 004 zł | 7 пропозицій |