Жорсткий диск Dell SATA 400-ATJJ 1 ТБ ATJJ
Відео 13 |
Dell 400-ATJJ |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dell 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dell.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Dell SATA 400-ATJJ
Ціни на Dell SATA 400-ATJJ |
---|---|---|---|---|
Dell SATA 345-BEBH 480 ГБ | від 669 zł | 15 пропозицій | ||
Dell SATA 345-BDZZ 480 ГБ 345-BDZZ | від 782 zł | 6 пропозицій | ||
Dell SATA 400-AXRJ 480 ГБ AXRJ | від 1 554 zł | 2 пропозиції | ||
Dell SATA 345-BEGN 960 ГБ | від 1 538 zł | 7 пропозицій | ||
Dell SATA 345-BEFW 960 ГБ 345-BEFW | від 1 616 zł | 6 пропозицій | ||
Dell SATA 400-ATJJ 1 ТБ ATJJ | від 770 zł | 2 пропозиції | ||
Dell SATA 400-26296 3 ТБ | від 1 416 zł | 1 пропозиція | ||
Dell SATA 400-AHID 8 ТБ | від 1 905 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →