Ноутбук HP Dragonfly G4
Відео 15Фото 7 | від 8 999 до 10 122 zł 2023 рікEliteBook (бізнес)ультрабукIntel EvoDDR5SSD M.2дуже легкийUSB4Wi-Fi 6Eшвидка зарядкабрендова акустиказахист від вологипідсвічування Дисплей:13.5 ", 1920x1280 (3:2) / 3000x2000 (3:2) Процесор:Core i7, 1355U, 1.2 ГГц Відеокарта:Iris Xe Graphics G7 96EUs ОЗП:16 / 32 ГБ Накопичувач:SSD M.2, 512 / 1024 ГБ ОС:Windows 11 Pro Вага ноутбука:0.99 кг |
Модифікації HP Dragonfly G4 4
8A3W6EA | Core i7 | 1355U | 16 ГБ | Iris Xe Graphics G7 96EUs | SSD M.2 | 512 ГБ | 8 999 zł | Порівняти ціни 2 |
8A3W3EA | Core i7 | 1355U | 16 ГБ | Iris Xe Graphics G7 96EUs | SSD M.2 | 1024 ГБ | 9 199 zł | www.hp.com |
8A3W4EA | Core i7 | 1355U | 16 ГБ | Iris Xe Graphics G7 96EUs | SSD M.2 | 512 ГБ | 9 799 zł | Порівняти ціни 2 |
8A3S3EA | Core i7 | 1355U | 32 ГБ | Iris Xe Graphics G7 96EUs | SSD M.2 | 1024 ГБ | 10 122 zł | tradeinn.com |
Відеоогляди
HP Dragonfly G4 Review - Compact, lightweight and decent performance
18 серпня 202310 773 перегляда
HP Dragonfly G4| voice review: the keyboard is chef's kiss !!
16 липня 2023101 перегляд
HP Dragonfly G4 Laptop Review
2 вересня 202351 120 переглядів
Best Thin and Light Laptop in 23/24 ➡ APPLE MacBook Air M2 vs ASUS Zenbook S 13 vs HP Dragonfly G4
7 грудня 202317 704 перегляда
This is the Best Laptop (for me). - HP Elite Dragonfly G4
30 січня 2024387 428 переглядів
My Favourite Features of HP Dragonfly G4
13 грудня 20236 175 переглядів
Don't BUY Macbook AIR get THIS instead! Business Laptop for on the GO! | HP Dragonfly G4 OLED
3 грудня 202312 850 переглядів
HP Dragonfly G4 (2023) - Live Unboxing
2 липня 202310 221 перегляд
HP Dragonfly G4 REVIEW - THE PERFECT TRAVEL LAPTOP?
28 липня 202338 701 перегляд
Insanely LIGHTWEIGHT HP Elite Dragonfly G4
9 жовтня 20234 987 переглядів
The HP Dragonfly G4 Is Laptop I Want But Can’t Afford
14 липня 20238 893 перегляда
Removing & Replacing Parts | HP Dragonfly 13.5inch G4 Notebook PC | HP Computer Service | HP Support
29 травня 20233 126 переглядів
Dragonfly G4 #2023 #unboxing #hp #dragonfly #technology #informationtechnology #techguru #hpindia
6 жовтня 2023431 перегляд
HP Dragonfly G4: Redefining Ultrabook Excellence! Comprehensive Laptop Review & Performance Analysis
7 липня 2023348 переглядів
HP Dragonfly G4 First Impressions: Slim, Yet Powerful
4 серпня 20234 554 перегляда
Як вибрати ноутбук
Все про зарядки
АксесуариВсі аксесуари для HP G4 8A3W6EA →
Рекомендуємо
від 9 199 zł
ультрабук, Intel Evo, 13.5 ", сенсорний, 1920x1280 (3:2), IPS, Core i7, 1355U, 1.2 ГГц, ОЗП 16 ГБ, LPDDR5, Iris Xe Graphics G7 96EUs, SSD M.2, 1024 ГБ, USB 3.2 gen1, USB4, Thunderbolt, Windows 11 Pro, Wi-Fi 6E, швидка зарядка, 0.99 кг
від 8 499 zł
ультрабук, Intel Evo, 14 ", 1920x1200 (16:10), IPS, Core i7, 1355U, 1.2 ГГц, ОЗП 16 ГБ, DDR5, Iris Xe Graphics G7 96EUs, SSD M.2, 512 ГБ, USB 3.2 gen1, USB4, Thunderbolt, Windows 11 Pro, Wi-Fi 6E, 3G, LTE, сканер відбитків, FaceID, автономний+, 1.19 кг
від 6 996 zł
ультрабук, 13.3 ", 1920x1200 (16:10), IPS, Core i5, 1345U, 1.2 ГГц, ОЗП 16 ГБ, LPDDR5, Iris Xe Graphics G7 80EUs, SSD M.2, 512 ГБ, USB 3.2 gen1, USB4, Thunderbolt, Windows 11 Pro, Wi-Fi 6E, сканер відбитків, FaceID, 1.2 кг
від 6 799 zł
ультрабук, 13.4 ", 1920x1200 (16:10), *VA, Core i7, 1250U, 0.8 ГГц, ОЗП 16 ГБ, LPDDR5, Iris Xe Graphics G7 96EUs, SSD, 512 ГБ, USB4, Thunderbolt, Windows 11 Pro, Wi-Fi 6E, швидка зарядка, сканер відбитків, FaceID, автономний+, 1.17 кг
від 7 995 zł
ультрабук, 14 ", 1920x1200 (16:10), IPS, Core i5, 1255U, 1.2 ГГц, ОЗП 16 ГБ, DDR5, Iris Xe Graphics G7 96EUs, SSD M.2, 512 ГБ, USB 3.2 gen1, USB4, Thunderbolt, Windows 11 Pro, Wi-Fi 6E, 3G, LTE, швидка зарядка, сканер відбитків, FaceID, автономний+, 1.16 кг
від 8 500 zł
трансформер 360°, 14 ", сенсорний, 1920x1200 (16:10), IPS, Core i7, 1255U, 1.2 ГГц, ОЗП 16 ГБ, DDR5, Iris Xe Graphics G7 96EUs, SSD M.2, 512 ГБ, USB 3.2 gen1, USB4, Thunderbolt, Windows 11 Pro, Wi-Fi 6E, швидка зарядка, сканер відбитків, FaceID, автономний+, 1.35 кг
від 7 480 zł
13.3 ", 1920x1080 (16:9), IPS, Core i7, 1365U, 1.3 ГГц, ОЗП 16 ГБ, LPDDR5, Iris Xe Graphics G7 96EUs, SSD M.2, 512 ГБ, USB 3.2 gen1, USB4, Thunderbolt, Windows 11 Pro, Wi-Fi 6E, 3G, LTE, швидка зарядка, сканер відбитків, FaceID, 1.23 кг
від 18 999 zł
дисплей 16 ", 2560x1600 (16:10), проц Intel, Core Ultra 9, GPU RTX 4090, ОЗП 32 ГБ, накопичувач 2048 ГБ, вага 1.95 кг
від 4 999 zł
дисплей 15.6 ", 1920x1080 (16:9), проц Intel, Core i7, GPU RTX 4060, ОЗП 16 ГБ, накопичувач 512 ГБ, вага 2.2 кг
від 6 136 zł
дисплей 15.3 ", 2880x1864, проц, Apple M3, GPU M3 10-Core, ОЗП 8 - 24 ГБ, накопичувач 256 - 2048 ГБ, вага 1.51 кг
від 5 260 zł
дисплей 13.6 ", 2560x1664, проц, Apple M3, GPU M3 10-Core / M3 8-Core, ОЗП 8 - 24 ГБ, накопичувач 256 - 2048 ГБ, вага 1.24 кг
від 4 095 zł
дисплей 17.3 ", 1920x1080 (16:9), проц Intel, Core i5, GPU RTX 4060, ОЗП 16 ГБ, накопичувач 512 ГБ, вага 2.53 кг