Комутатор HP Aruba 2930M-40G-8-HPE Smart Rate PoE+ (JL323A)
HP Aruba 2930M-40G-8-HPE Smart Rate PoE+ 24 GE / 4 SFP24 GE / 4 SFP, PoE 840 Вт 40 GE / 8 10GE / 4 SFP, PoE 1440 Вт 48 GE / 4 SFP48 GE / 4 SFP, PoE 1440 Вт |
|
Передбачено 1 слот для модуля стекування. Порти HPE Smart Rate підтримують різні швидкісні режими Gigabit Ethernet – 1, 2, 5 і 10 GbE.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог HP 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі HP.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити HP Aruba 2930M-40G-8-HPE Smart Rate PoE+
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
HPE Aruba 6400 Fan Tray JL323A | 20 447 zł |
HPE Aruba 2930M 40G 8 Smrt Rte PoE+ 1s Swch JL323A | 20 782 zł |
Switch HP Aruba 2930M 40G (JL323A) | 25 864 zł |
HPE Aruba 2930M 40G 8 Smrt Rte PoE+ 1s Swch JL323A | 20 782 zł |
Hp 2930m-48g Switch 48 Ports Szary JL323A | 24 542 zł |
Модификації HP Aruba 2930M-40G-8-HPE Smart Rate PoE+
Ціни на HP Aruba 2930M-40G-8-HPE Smart Rate PoE+ |
---|---|---|---|---|
HP Aruba 2930M-24G | від 6 780 zł | 6 пропозицій | ||
HP Aruba 2930M-24G-PoE+ | від 5 897 zł | 5 пропозицій | ||
HP Aruba 2930M-40G-8-HPE Smart Rate PoE+ | від 20 447 zł | 5 пропозицій | ||
HP Aruba 2930M-48G | від 17 431 zł | 3 пропозиції | ||
HP Aruba 2930M-48G-PoE+ | від 12 012 zł | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →