Switch HP Aruba 2930M-40G-8-HPE Smart Rate PoE+ (JL323A)
HP Aruba 2930M-40G-8-HPE Smart Rate PoE+ 24 GE / 4 SFP24 GE / 4 SFP, PoE 840 W 40 GE / 8 10GE / 4 SFP, PoE 1440 W 48 GE / 4 SFP48 GE / 4 SFP, PoE 1440 W |
|
Jest 1 gniazdo na moduł do układania w stosy. Porty HPE Smart Rate obsługują różne prędkości Gigabit Ethernet - 1, 2, 5 i 10 GbE.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog HP 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele HP.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup HP Aruba 2930M-40G-8-HPE Smart Rate PoE+
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
HPE Aruba 6400 Fan Tray JL323A | 20 447 zł |
HPE Aruba 2930M 40G 8 Smrt Rte PoE+ 1s Swch JL323A | 20 782 zł |
Switch HP Aruba 2930M 40G (JL323A) | 25 864 zł |
HPE Aruba 2930M 40G 8 Smrt Rte PoE+ 1s Swch JL323A | 20 782 zł |
Hp 2930m-48g Switch 48 Ports Szary JL323A | 24 542 zł |
Modyfikacje HP Aruba 2930M-40G-8-HPE Smart Rate PoE+
Ceny na HP Aruba 2930M-40G-8-HPE Smart Rate PoE+ |
---|---|---|---|---|
HP Aruba 2930M-24G | od 6 780 zł | 6 oferty | ||
HP Aruba 2930M-24G-PoE+ | od 5 897 zł | 5 oferty | ||
HP Aruba 2930M-40G-8-HPE Smart Rate PoE+ | od 20 447 zł | 5 oferty | ||
HP Aruba 2930M-48G | od 17 431 zł | 3 oferty | ||
HP Aruba 2930M-48G-PoE+ | od 12 012 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →