Матрац Hilding Anders Makarena 160x200
Відео 1Фото 6 | від 4 619 zł Порівняти ціни 10 →Тип:пружинний (незалежний) Жорсткість:середня / висока (3/5), двобічний Висота:23 см |
Модифікації Hilding Anders Makarena 7
Характеристики
Hilding Anders Makarena 160x200 |
|
Як правильно доглядати ортопедичний матрацПравила та рекомендації, які допоможуть подовжити термін служби матраца та зберегти його ортопедичні властивості
Як вибрати матрац: важливі характеристики та корисні порадиРекомендації щодо вибору ортопедичного матраца, щоб не тільки не нашкодити своєму здоров'ю та сну, а й покращити їх
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hilding Anders 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hilding Anders.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Hilding Anders Makarena 160x200
Сортувати
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Materac MAKARENA HILDING kieszeniowy : Rozmiar - 160x200, Pokrowce Hilding | 4 619 zł |
Hilding Materac Makarena Hilding 160/200 cm Merced | 4 619 zł |
HILDING MAKARENA - materac multipocket, sprężynowy, Rozmiar - 160x200, Pok | 4 619 zł |
Materac MAKARENA HILDING kieszeniowy, Rozmiar: 160x200, Pokrowiec Hilding: | 4 619 zł |
ще пропозиції 5 → |
Закрити
Відеоогляди
Рекомендуємо