Матрац Hilding Anders Makarena 140x200
Відео 1Фото 6 | від 2 790 до 4 179 zł Порівняти ціни 9 →Тип:пружинний (незалежний) Жорсткість:середня / висока (3/5), двобічний Висота:23 см |
Модифікації Hilding Anders Makarena 7
Характеристики
Hilding Anders Makarena 140x200 |
|
Як правильно доглядати ортопедичний матрацПравила та рекомендації, які допоможуть подовжити термін служби матраца та зберегти його ортопедичні властивості
Як вибрати матрац: важливі характеристики та корисні порадиРекомендації щодо вибору ортопедичного матраца, щоб не тільки не нашкодити своєму здоров'ю та сну, а й покращити їх
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hilding Anders 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hilding Anders.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Hilding Anders Makarena 140x200
Сортувати
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Hilding Materac Sprężynowy Makarena Elips 140X200 | 4 179 zł |
Materac MAKARENA HILDING kieszeniowy : Rozmiar - 140x200, Pokrowce Hilding | 4 179 zł |
Hilding Materac Makarena Hilding 140/200 cm Elips | 4 179 zł |
HILDING MAKARENA - materac multipocket, sprężynowy, Rozmiar - 140x200, Pok | 4 179 zł |
HILDING MAKARENA - materac multipocket, sprężynowy, Rozmiar - 140x200, Pok | 2 790 zł |
Materac MAKARENA HILDING kieszeniowy, Rozmiar: 140x200, Pokrowiec Hilding: | 4 179 zł |
Multipocket Makarena Hilding 140 x 200 | 4 179 zł |
Materac Hilding MAKARENA : Rozmiar - 140x200, Pokrowiec - Elips | U NAS KU | 4 179 zł |
Materac Hilding MAKARENA : Rozmiar - 140x200, Pokrowiec - Merced | U NAS K | 4 179 zł |
Закрити
Відеоогляди
Рекомендуємо