Камера відеоспостереження Hikvision DS-2CD2685FWD-IZS
Hikvision DS-2CD2685FWD-IZS |
|
Як вибрати камеру відеоспостереженняРозбираємось з основними критеріями вибору камер для дому, офісу, магазину, складу тощо.
Маркування камер спостереження HikvisionУ рамках цієї статті ми зосередимося на розшифровці» імен " камер спостереження Hikvision
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hikvision 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hikvision.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hikvision DS-2CD2685FWD-IZS
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Hikvision DS-2CD2685FWD-IZS, 8MP, 2.8~12mm motorzoom, 50m IR, WDR | 2 343 zł |
KAMERA WANDALOODPORNA IP DS-2CD2685FWD-IZS(2.8-12mm)(B) - 8.3 Mpx - 4K UHD | 1 612 zł |
Kamera IP Hikvision Exir DS-2CD2685FWD-IZS(B) | 1 549 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →