Kamera do monitoringu Hikvision DS-2CD2685FWD-IZS
Hikvision DS-2CD2685FWD-IZS |
|
Jak wybrać kamerę do monitoringuPodstawowe kryteria wyboru kamer do domu, biura, sklepu, magazynu itp.
Oznaczenia kamer monitoringu HikvisionW tym artykule skupimy się na rozszyfrowaniu „nazw” kamer monitoringu Hikvision.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Hikvision 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Hikvision.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Hikvision DS-2CD2685FWD-IZS
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Hikvision DS-2CD2685FWD-IZS, 8MP, 2.8~12mm motorzoom, 50m IR, WDR | 2 343 zł |
KAMERA WANDALOODPORNA IP DS-2CD2685FWD-IZS(2.8-12mm)(B) - 8.3 Mpx - 4K UHD | 1 612 zł |
Kamera IP Hikvision Exir DS-2CD2685FWD-IZS(B) | 1 549 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →