Сковорідка Hendi Marble Professional 627624 28 см
Фото 3 |
Hendi Marble Professional 627624 |
|
Не рекомендується мити в посудомийці.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hendi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hendi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Hendi Marble Professional 627624
Ціни на Hendi Marble Professional 627624 |
---|---|---|---|---|
Hendi Marble Professional 627600 20 см | від 89 zł | 2 пропозиції | ||
Hendi Marble Professional 627617 24 см | від 99 zł | 4 пропозиції | ||
Hendi Marble Professional 627662 26 см | від 134 zł | 2 пропозиції | ||
Hendi Marble Professional 627624 28 см | від 140 zł | 2 пропозиції | ||
Hendi Marble Professional 627631 32 см | від 179 zł | 4 пропозиції | ||
Hendi Marble Professional 627648 36 см | від 194 zł | 2 пропозиції | ||
Hendi Marble Professional 627655 39 см | від 285 zł | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →