Patelnia Hendi Marble Professional 627624 28 cm
Zdjęcia 3 |
Hendi Marble Professional 627624 |
|
Można myć w zmywarce.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Hendi 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Hendi.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Hendi Marble Professional 627624
Ceny na Hendi Marble Professional 627624 |
---|---|---|---|---|
Hendi Marble Professional 627600 20 cm | od 89 zł | 2 oferty | ||
Hendi Marble Professional 627617 24 cm | od 99 zł | 4 oferty | ||
Hendi Marble Professional 627662 26 cm | od 134 zł | 2 oferty | ||
Hendi Marble Professional 627624 28 cm | od 140 zł | 2 oferty | ||
Hendi Marble Professional 627631 32 cm | od 179 zł | 3 oferty | ||
Hendi Marble Professional 627648 36 cm | od 194 zł | 2 oferty | ||
Hendi Marble Professional 627655 39 cm | od 285 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →