Сковорідка Hendi Marble Professional 627617 24 см
Фото 3 |
Hendi Marble Professional 627617 |
|
Не рекомендується мити в посудомийці.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hendi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hendi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hendi Marble Professional 627617 24 см
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Patelnia Hendi zestaw 24cm | 106 zł |
HENDI PATELNIA ALUMINIOWA Z NANOCERAMICZNĄ POWŁOKĄ NIEPRZYWIERAJĄCĄ - 24 C | 146 zł |
Czarna patelnia z nieprzywierającą powierzchnią Hendi Marble, ø 24 cm czar | 99 zł |
Patelnia Aluminiowa Z Marmurkową Powłoką Nieprzywierającą Śr. 240 Mm - Hen | 105 zł |
Модификації Hendi Marble Professional 627617
Ціни на Hendi Marble Professional 627617 |
---|---|---|---|---|
Hendi Marble Professional 627600 20 см | від 89 zł | 2 пропозиції | ||
Hendi Marble Professional 627617 24 см | від 99 zł | 4 пропозиції | ||
Hendi Marble Professional 627662 26 см | від 134 zł | 2 пропозиції | ||
Hendi Marble Professional 627624 28 см | від 140 zł | 2 пропозиції | ||
Hendi Marble Professional 627631 32 см | від 179 zł | 4 пропозиції | ||
Hendi Marble Professional 627648 36 см | від 194 zł | 2 пропозиції | ||
Hendi Marble Professional 627655 39 см | від 285 zł | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →