Літня шина Hankook Ventus S1 Evo3 EV K127E 235/55 R20 105Y Porsche
Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Hankook Ventus S1 Evo3 EV K127E 235/55 R20 105Y Porsche |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hankook Ventus S1 Evo3 EV K127E 235/55 R20 105Y Porsche
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Hankook Ventus S1 Evo 3 EV K127E (235/55 R20 105Y) 1025004 | 1 262 zł |
Hankook Ventus S1 Evo 3 EV K127E ( 235/55 R20 105Y XL 4PR EV, NE0, SBL ) | 1 172 zł |
Opony letnie 235/55R20 105Y Ventus S1 evo3 EV K127E Hankook 2023 | 934 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →