Літня шина Hankook Ventus Prime3 K125 205/60 R16 96W
Відео 1Фото 10 |
Виберіть розмір шин
Hankook Ventus Prime3 K125 205/60 R16 96W |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hankook 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hankook.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hankook Ventus Prime3 K125 205/60 R16 96W
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Hankook Ventus Prime 3 K125 (205/60 R16 96W) 1020162 | 740 zł |
Hankook Ventus Prime 3 K125 ( 205/60 R16 96W XL 4PR SBL ) | 722 zł |
Hankook Ventus Prime 3 K125 ( 205/60 R16 96W XL 4PR SBL ) 1020162 | 701 zł |
Відеоогляди
Модификації Hankook Ventus Prime3 K125 205/60 R16 96W
Ціни на Hankook Ventus Prime3 K125 205/60 R16 96W |
---|---|---|---|---|
Hankook Ventus Prime3 K125 205/60 R16 92H | від 395 zł | 12 пропозицій | ||
Hankook Ventus Prime3 K125 205/60 R16 92H Audi | від 426 zł | 4 пропозиції | ||
Hankook Ventus Prime3 K125 205/60 R16 92V | від 467 zł | 9 пропозицій | ||
Hankook Ventus Prime3 K125 205/60 R16 96H | від 445 zł | 6 пропозицій | ||
Hankook Ventus Prime3 K125 205/60 R16 96W | від 701 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →