Літня шина Hankook Ventus Prime 3 K125 225/55 R16 93V
Відео 1Фото 10 |
Виберіть розмір шин
Hankook Ventus Prime 3 K125 225/55 R16 93V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hankook 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hankook.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hankook Ventus Prime 3 K125 225/55 R16 93V
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Hankook Ventus Prime 3 K125 (225/55 R16 95V) 1020174 | 576 zł |
Hankook Ventus Prime 3 K125 ( 225/55 R16 95V SBL ) | 562 zł |
Hankook Ventus Prime 3 K125 ( 225/55 R16 95V SBL ) 1020174 | 556 zł |
Відеоогляди
Модификації Hankook Ventus Prime 3 K125 225/55 R16 93V
Ціни на Hankook Ventus Prime 3 K125 225/55 R16 93V |
---|---|---|---|---|
Hankook Ventus Prime 3 K125 225/55 R16 93V | від 556 zł | 3 пропозиції | ||
Hankook Ventus Prime3 K125 225/55 R16 95V | від 566 zł | 4 пропозиції | ||
Hankook Ventus Prime3 K125 225/55 R16 99W | від 518 zł | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →