Літня шина Hankook Kinergy Eco K425 155/70 R13 75T
Фото 10 |
Виберіть розмір шин
Hankook Kinergy Eco K425 155/70 R13 75T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hankook 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hankook.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hankook Kinergy Eco K425 155/70 R13 75T
Усі ціни 15 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Hankook Kinergy Eco K425 ( 155/70 R13 75T 4PR SBL ) 1012430 | 364 zł |
Hankook Kinergy Eco K425 (155/70 R13 75T) 1010884 | 332 zł |
Hankook Kinergy Eco K425 ( 155/70 R13 75T 4PR SBL ) | 262 zł |
Opona letnia HANKOOK KINERGY ECO K425 155/70R13 75T | 222 zł |
Opony letnie 155/70R13 75T Kinergy eco K425 Hankook 2024 | 217 zł |
ще 10 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →