Літня шина Hankook Kinergy Eco 2 K435 185/65 R14 86T
Відео 3Фото 7 |
Виберіть розмір шин
Hankook Kinergy Eco 2 K435 185/65 R14 86T 185/65 R14 86 H 185/65 R14 86 T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hankook 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hankook.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hankook Kinergy Eco 2 K435 185/65 R14 86T
Усі ціни 13 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Hankook Kinergy Eco 2 K435 ( 185/65 R14 86T SBL ) 1022742 | 334 zł |
Hankook Kinergy Eco 2 K435 (185/65 R14 86T) 1022742 | 305 zł |
Hankook Kinergy Eco 2 K435 ( 185/65 R14 86T 4PR SBL ) | 332 zł |
Hankook K435 185/65R14 86T | 204 zł |
Opony letnie 185/65R14 86T Kinergy eco2 K435 Hankook 2022 | 265 zł |
ще 8 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Hankook Kinergy Eco 2 K435 185/65 R14 86T
Ціни на Hankook Kinergy Eco 2 K435 185/65 R14 86T |
---|---|---|---|---|
Hankook Kinergy Eco 2 K435 185/65 R14 86H | від 265 zł | 12 пропозицій | ||
Hankook Kinergy Eco 2 K435 185/65 R14 86T | від 204 zł | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →