Літня шина Hankook Kinergy Eco 2 K435 175/70 R13 82H
Відео 3Фото 7 |
Виберіть розмір шин
Hankook Kinergy Eco 2 K435 175/70 R13 82H 175/70 R13 82 H 175/70 R13 82 T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hankook 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hankook.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hankook Kinergy Eco 2 K435 175/70 R13 82H
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Hankook Kinergy Eco 2 K435 (175/70 R13 82H) 1022773 | 284 zł |
Hankook Kinergy Eco 2 K435 ( 175/70 R13 82H 4PR SBL ) | 287 zł |
Hankook Kinergy Eco 2 K435 ( 175/70 R13 82H 4PR SBL ) 1022773 | 283 zł |
Відеоогляди
Модификації Hankook Kinergy Eco 2 K435 175/70 R13 82H
Ціни на Hankook Kinergy Eco 2 K435 175/70 R13 82H |
---|---|---|---|---|
Hankook Kinergy Eco 2 K435 175/70 R13 82H | від 283 zł | 3 пропозиції | ||
Hankook Kinergy Eco 2 K435 175/70 R13 82T | від 217 zł | 15 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →