Всесезонна шина Hankook Kinergy 4S2 H750 235/55 R18 104V
Відео 4Фото 5 |
Виберіть розмір шин
Hankook Kinergy 4S2 H750 235/55 R18 104V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hankook 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hankook.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hankook Kinergy 4S2 H750 235/55 R18 104V
Усі ціни 10 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Hankook Kinergy 4S² X H750A ( 235/55 R18 104V XL 4PR, SBL ) 1025473 | 576 zł |
Hankook Kinergy 4S² X H750A (235/55 R18 104V) 1030013 | 705 zł |
Hankook Kinergy 4S² X H750A ( 235/55 R18 104V XL 4PR, SBL ) | 583 zł |
Opona Hankook 235/55R18 Kinergy 4S 2 X H750A 104V - opony całoroczne 10254 | 513 zł |
Opona Wielosezonowa Hankook Kinergy 4S2 X H750A 235/55R18 104V Xl Mfs | 558 zł |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →