Заглибний насос Grundfos Unilift KP 150-A-1
Grundfos Unilift KP 150-A-1 поплавковий вимикач |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grundfos 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grundfos.
Купити Grundfos Unilift KP 150-A-1
Усі ціни 6 →Grundfos Unilift Kp 250-A1 Pompa Srebrny 30 x 296 x 156 cm 6 kg 011H1600 | 1 731 zł |
Grundfos Pompa zatapialna do odwadniania Unilift KP 150 z pływakiem 011H18 | 2 877 zł |
Pompa zatapialna do wody brudnej/odwodnieniowa UNILIFT KP 150 A 1,0.3kW 1x | 1 756 zł |
Pompa do wody brudnej GRUNDFOS KP 150 A1 | 1 300 zł |
Pompa zatapialna Grundfos UNILIFT KP 150-A1 5M | 1 368 zł |
Grundfos Pompa zanurzeniowa do wody KP 150 011H1600 | 1 472 zł |
Компактний погружной насос для вузького приямка
Маленький дренажний насос Grundfos Unilift KP 150-A-1 відмінно справляється з перекачуванням забрудненої рідини за умови, що вона не містить волокнистих включень, а розмір частинок не перевищує 10 мм.тому він може качати воду з водойми (ставка, озера або річки), ємності для збору опадів або колодязя. Даний насос також часто використовується для осушення підвалів або інших затоплених приміщень. У приватних домогосподарства він може стати в нагоді для примусової відкачування рідини зі станцій біологічного очищення побутових стоків. Дуже компактні розміри (149x214 мм) роблять даний апарат ідеальним обладнанням для монтажу у вузьких приямках і колодязях, закритих кришками невеликого діаметру.
Все з нержавійки
Дренажні насоси Grundfos відрізняються великим експлуатаційним ресурсом. Їх надійність обумовлена продуманою конструкцією і застосуванням якісних матеріалів. У Grundfos Unilift KP 150-A-1, наприклад, всі деталі, які стикаються з водою (корпус, крильчатка, приводний вал і ін.) зроблені з хорошою нержавіючої сталі марки AISI 304. Тому їм, незважаючи на постійний контакт з брудною водою, не страшна корозія. Апарат під час роботи охолоджує сам себе водою, що перекачується. Ефективність охолодження настільки хороша, що вбудований тепловий захист практично ніколи не спрацьовує. Тому насос може працювати довгий час без зупинок, не наражаючись на небезпеку перегріву мотора.
Недешево, але воно того варте
Даний насос, що має продуктивність 8.1 м³ / год, — найменший в своєму «сімействі». У нього є більш потужні "побратими": на 10.5 м³/год і 14 м³/год.але всі вони, включаючи розглянуту модель, Відрізняються досить високою ціною. Тому не кожен може собі дозволити купити Grundfos для осушення підвалу або відкачування септика.
Модификації Grundfos Unilift KP 150-A-1
Ціни на Grundfos Unilift KP 150-A-1 |
---|---|---|---|---|
Grundfos Unilift KP 150-A-1 | від 1 300 zł | 6 пропозицій | ||
Grundfos Unilift KP 250-A-1 | від 1 358 zł | 6 пропозицій | ||
Grundfos Unilift KP 350-A-1 | від 2 114 zł | 3 пропозиції |