Заглибний насос Grundfos Unilift AP 12.40.06.A1
5 242 zł Купити! Pompa zatapialna do wody brudnej UNILIFT AP12.40.06.A1 1x230V, stal chromoOnninen Sp. z o.o.Доставка: по Польщі Поскаржитись |
Grundfos Unilift AP 12.40.06.A1 продуктивніпоплавковий вимикач |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grundfos 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grundfos.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Grundfos Unilift AP 12.40.06.A1
Ціни на Grundfos Unilift AP 12.40.06.A1 |
---|---|---|---|---|
Grundfos Unilift AP 12.40.04 | від 6 071 zł | 1 пропозиція | ||
Grundfos Unilift AP 12.40.06.1 | від 5 849 zł | 1 пропозиція | ||
Grundfos Unilift AP 12.40.06.A1 | від 5 242 zł | 1 пропозиція | ||
Grundfos Unilift AP 12.40.08 | від 3 053 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →