Ціни на Grundfos Unilift KP 150-A-1
від 1 300 до 2 877 zł Тип: занурювальний дренажний насос; Призначення: брудна вода; Макс. продуктивність (л/год): 8100; Макс. напір (м): 5.5; Максимальний розмір частинок (мм): 10; Захист від сухого ходу; Поплавковий вимикач; Потужність двигуна (Вт): 300; Клас захисту (IP): 68; Країна походження бренду: Данія |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Grundfos Unilift Kp 250-A1 Pompa Srebrny 30 x 296 x 156 cm 6 kg 011H1600 | 1 731 zł |
Grundfos Pompa zatapialna do odwadniania Unilift KP 150 z pływakiem 011H18 | 2 877 zł |
Pompa zatapialna do wody brudnej/odwodnieniowa UNILIFT KP 150 A 1,0.3kW 1x | 1 756 zł |
Pompa do wody brudnej GRUNDFOS KP 150 A1 | 1 300 zł |
Pompa zatapialna Grundfos UNILIFT KP 150-A1 5M | 1 365 zł |
Grundfos Pompa zanurzeniowa do wody KP 150 011H1600 | 1 472 zł |
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!