Комбінована пила Graphite 59G801
Фото 7 |
Graphite 59G801 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Graphite 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Graphite.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Graphite 59G801
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Ukośnica 1600W tarcza 254x30mm 59G801 | 892 zł |
Piła stołowa 1600W 254 mm 59G801 Graphite | 965 zł |
Ukośnica Graphite 59G801 1600 W 254 mm | 895 zł |
GRAPHITE Pilarka uniwersalna 1600W, tarcza 254 x 30 mm 59G801 | 930 zł |
Pilarka ukosowa GRAPHITE 59G801 | Bezpłatny transport | Raty | 899 zł |
Piła stołowa 1600W 254 mm 59G801 Graphite | 965 zł |
Pilarka ukosowa GRAPHITE 59G801 | Bezpłatny transport | 899 zł |