Action камера GoXtreme Black Hawk 4K
Відео 5Фото 5 |
Багатофункціональна захищена action-камера з можливістю запису відео UltraHD/4K-дозвіл, цифровою стабілізацією, набором кріплень для фіксації на різних поверхнях та високоякісним прозорим захисним боксом, що відповідає стандарту IP68 та витримує тиск на глибині до 60 м. Позиціонується як продукт середньої цінової категорії , орієнтований для відеографів-аматорів, яким потрібна надійна камера для зйомки в русі та екстремально складних умовах (вібрація, удари, занурення під воду).
Завдяки комплектному набору пристроїв для кріплення, action-камеру GoXtreme Black Hawk 4K можна змонтувати на одязі, шоломі або голові оператора. Передбачена фіксація на кермі транспортного засобу, склі автомобіля, корпусі дрону чи інших предметах. Ця модель може стати вдалим придбанням або бажаним подарунком для підлітка або юнака, який захоплюється маунтибайкінгом, скейтбордингом, паркуром та видовищними видами спорту.
Камера оснащена ширококутним об'єктивом (170 °) та модулем інтерфейсу Wi-Fi, який дає можливість підключатися до смартфону. Завдяки якісній апаратній платформі (сенсор Sony IMX117 і процесор Ambarella A12) забезпечує захоплення відео в роздільній здатності від 3840х2160 при 30 к/с до 1280x720 при 240 к/с. Відзняті матеріали зберігаються на карті microSD/SDHC/SDXC. Їх можна переглянути на 2-дюймовому екрані або передати за допомогою Wi-Fi.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GoXtreme 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GoXtreme.
Купити GoXtreme Black Hawk 4K
Усі ціни 7 →GOXTREME Kamera sportowa GOXTREME Black Hawk+ 4K Czarny | 697 zł |
EasyPix GoXtreme Black Hawk+ 4K KMW-ESPX-010 | 799 zł |
Kamera sportowa GOXTREME Black Hawk+ | 705 zł |
Kamera sportowa GOXTREME Black Hawk+ EASYPIX GMBH | 699 zł |
EasyPix GoXtreme Black Hawk+ 4K - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpłatny | 739 zł |
Easypix E Hawk+ Camera Czarny | 725 zł |