Холодильник Gorenje NRK 6192 AW4 білий (735889)
Фото 20 |
Gorenje NRK 6192 AW4 білий |
|
Просунутий двокамерний холодильник зразка 2021 року, представлений на ринку відразу в декількох колірних рішеннях, включаючи класичний білий, бежевий, сріблястий, чорний і колір нержавіючої сталі. Кожна з робочих камер моделі має власний контур охолодження, а також відрізняється підтримкою технології No Frost, яка запобігає утворенню на стінках льоду та інею. Загальний корисний об'єм холодильника Gorenje NRK 6192 AW4 становить 302 л, з яких 99 л припадають на розміщену знизу морозилку.
При цьому потужностей морозильної камери достатньо для того, щоб заморожувати до 12 кг свіжих продуктів за добу. Холодильне відділення на 203 л додатково оснащене зоною свіжості і зоною вологості. Система динамічного охолодження забезпечує максимально рівномірний розподіл холоду по всьому об'єму камери. Виробником передбачений також і вбудований дезодоратор для усунення різких або неприємних запахів. Для зручності і наочності панель управління винесена на зовнішню сторону дверцят. Енергоспоживання відповідає економному класу а++.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gorenje 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gorenje.
Купити Gorenje NRK 6192 AW4 білий
Lodówka Gorenje NRK6192AW4 | 2 247 zł |
Lodówka Gorenje Nrk6192Aw4 Biała 302L Nofrost 60Cm | 2 149 zł |
**WYSYŁKA 24H/48H** Lodówka wolnostojąca Gorenje NRK6192AW4 | 2 149 zł |
Chłodziarko-zamrażarka NRK6192AW4 | 2 936 zł |
Модификації Gorenje NRK 6192 AW4
Ціни на Gorenje NRK 6192 AW4 |
---|---|---|---|---|
Gorenje NRK 6192 AW4 білий | від 2 149 zł | 5 пропозицій | ||
Gorenje NRK 6192 AXL4 нержавіюча сталь | від 2 099 zł | 12 пропозицій | ||
Gorenje NRK 6192 AS4 сріблястий | від 1 986 zł | 5 пропозицій | ||
Gorenje NRK 6192 ABK4 чорний | від 1 999 zł | 9 пропозицій |