Літня шина Goodyear EfficientGrip Performance 2 205/60 R16 96V
Відео 16Фото 5 |
Виберіть розмір шин
Goodyear EfficientGrip Performance 2 205/60 R16 96V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Goodyear 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Goodyear.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Goodyear EfficientGrip Performance 2 205/60 R16 96V
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Goodyear EfficientGrip Performance 2 (205/60 R16 96V) 547203 | 589 zł |
Goodyear EfficientGrip Performance 2 ( 205/60 R16 96V XL ) | 599 zł |
Opona Goodyear 205/60R16 Efficientgrip Performance 2 96V - opony letnie 54 | 612 zł |
Goodyear EfficientGrip Performance 2 ( 205/60 R16 96V XL ) 547203 | 609 zł |
Відеоогляди
Модификації Goodyear EfficientGrip Performance 2 205/60 R16 96V
Ціни на Goodyear EfficientGrip Performance 2 205/60 R16 96V |
---|---|---|---|---|
Goodyear EfficientGrip Performance 2 205/60 R16 92H | від 499 zł | 3 пропозиції | ||
Goodyear EfficientGrip Performance 2 205/60 R16 92V | від 539 zł | 3 пропозиції | ||
Goodyear EfficientGrip Performance 2 205/60 R16 96H | від 716 zł | 2 пропозиції | ||
Goodyear EfficientGrip Performance 2 205/60 R16 96V | від 589 zł | 4 пропозиції | ||
Goodyear EfficientGrip Performance 2 205/60 R16 96W | від 669 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →