Opona letnia Goodyear EfficientGrip Performance 2 205/60 R16 96V
Wideo 16Zdjęcia 5 |
Wybierz rozmiar opony
Goodyear EfficientGrip Performance 2 205/60 R16 96V |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Goodyear 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Goodyear.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Goodyear EfficientGrip Performance 2 205/60 R16 96V
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Goodyear EfficientGrip Performance 2 (205/60 R16 96V) 547203 | 589 zł |
Goodyear EfficientGrip Performance 2 ( 205/60 R16 96V XL ) | 599 zł |
Opona Goodyear 205/60R16 Efficientgrip Performance 2 96V - opony letnie 54 | 612 zł |
Goodyear EfficientGrip Performance 2 ( 205/60 R16 96V XL ) 547203 | 609 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Goodyear EfficientGrip Performance 2 205/60 R16 96V
Ceny na Goodyear EfficientGrip Performance 2 205/60 R16 96V |
---|---|---|---|---|
Goodyear EfficientGrip Performance 2 205/60 R16 92H | od 499 zł | 3 oferty | ||
Goodyear EfficientGrip Performance 2 205/60 R16 92V | od 539 zł | 3 oferty | ||
Goodyear EfficientGrip Performance 2 205/60 R16 96H | od 716 zł | 2 oferty | ||
Goodyear EfficientGrip Performance 2 205/60 R16 96V | od 589 zł | 4 oferty | ||
Goodyear EfficientGrip Performance 2 205/60 R16 96W | od 669 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →