Літня шина Goodyear EfficientGrip 2 SUV 235/55 R19 105V
Відео 7Фото 7 |
Виберіть розмір шин
Goodyear EfficientGrip 2 SUV 235/55 R19 105V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Goodyear 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Goodyear.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Goodyear EfficientGrip 2 SUV 235/55 R19 105V
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Opona Goodyear 235/55R19 EFFICIENTGRIP 2 SUV 105 V XL - opony terenowe 581 | 662 zł |
Goodyear EfficientGrip 2 SUV (235/55 R19 105V) 581668 | 689 zł |
Goodyear EfficientGrip 2 SUV ( 235/55 R19 105V XL EVR ) 581668 | 809 zł |
Goodyear EfficientGrip 2 SUV ( 235/55 R19 105V XL EVR ) | 799 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →