Літня шина Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3 255/55 R18 109Y
Відео 15Фото 15 |
Закрити
Шапка
Виберіть розмір шин
Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3 255/55 R18 109Y |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Goodyear 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Goodyear.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3 255/55 R18 109Y
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3 ( 255/55 R18 109Y XL EVR, SUV ) 532073Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3 Nowa opona o wysokiej wydajności zapewnia kontrolę nad pojazdem i radość z jazdy dzięki skróce... щеniu drogi hamowania na mokrej i suchej nawierzchni. Krótsza droga hamowania na mokrej i suchej nawierzchni Sprawne prowadzenie i kontrola dzięki większej przyczepności Montowana przez czołowych producentów Krótsza droga hamowania na mokrej i suchej nawierzchni Technologia Active Braking zwiększa powierzchnię styku opony z nawierzchnią i przyczepność podczas hamowania. Większy kontakt z podłożem pozwala z kolei skrócić drogę hamowania na mokrej i suchej nawierzchni. Przyczepność podczas hamowania i prowadzenia Nowa mieszanka Grip Booster stosowana w oponach Eagle F1 Asymmetric 3 powstaje na bazie lepkiej żywicy, co pozwala zwiększyć kontakt opony z podłożem. Zwiększa to przyczepność podczas hamowania i prowadzenia na mokrej i suchej nawierzchni. Precyzja prowadzenia i trwałość Nowa technologia Reinforced Construction oparta na wzmocnionej konstrukcji o małej masie ułatwia prowadzenie i pokonywanie zakrętów, a także zmniejsza zużycie bieżnika i paliwa. Wyniki badań TÜV Opona Eagle F1 Asymmetric 3 w porównaniu z konkurencyjnymi modelami 2.6 m = o 9% krótsza droga hamowania na mokrej nawierzchni* 1.3 m = o 4% krótsza droga hamowania na suchej nawierzchni* O 4% lepsze prowadzenie na mokrej nawierzchni* Opór toczenia mniejszy o 10.9% w porównaniu z konkurencyjnymi oponami znanych marek i tym samym 2 miejsce wśród wszystkich testowanych modeli.** * w porównaniu z przeciętnymi oponami Performance 3-ciej najnowszej generacji głównych konkurentów w segmencie UHP (Michelin Pilot Sport 3, Bridgestone Potenza S001, Continental Sport Contact 5). Przetestowane przez TÜV SÜD Produkteservice w okresie wrzesień-paździ Oponytanio.plПоскаржитись | 709 zł |
Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3 (255/55 R18 109Y) 577621 | 960 zł |
Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3 ( 255/55 R18 109Y XL EVR, SUV )Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3 Nowa opona o wysokiej wydajności zapewnia kontrolę nad pojazdem i radość z jazdy dzięki skróce... щеniu drogi hamowania na mokrej i suchej nawierzchni. Krótsza droga hamowania na mokrej i suchej nawierzchni Sprawne prowadzenie i kontrola dzięki większej przyczepności Montowana przez czołowych producentów Krótsza droga hamowania na mokrej i suchej nawierzchni Technologia Active Braking zwiększa powierzchnię styku opony z nawierzchnią i przyczepność podczas hamowania. Większy kontakt z podłożem pozwala z kolei skrócić drogę hamowania na mokrej i suchej nawierzchni. Przyczepność podczas hamowania i prowadzenia Nowa mieszanka Grip Booster stosowana w oponach Eagle F1 Asymmetric 3 powstaje na bazie lepkiej żywicy, co pozwala zwiększyć kontakt opony z podłożem. Zwiększa to przyczepność podczas hamowania i prowadzenia na mokrej i suchej nawierzchni. Precyzja prowadzenia i trwałość Nowa technologia Reinforced Construction oparta na wzmocnionej konstrukcji o małej masie ułatwia prowadzenie i pokonywanie zakrętów, a także zmniejsza zużycie bieżnika i paliwa. Wyniki badań TÜV Opona Eagle F1 Asymmetric 3 w porównaniu z konkurencyjnymi modelami 2.6 m = o 9% krótsza droga hamowania na mokrej nawierzchni* 1.3 m = o 4% krótsza droga hamowania na suchej nawierzchni* O 4% lepsze prowadzenie na mokrej nawierzchni* Opór toczenia mniejszy o 10.9% w porównaniu z konkurencyjnymi oponami znanych marek i tym samym 2 miejsce wśród wszystkich testowanych modeli.** * w porównaniu z przeciętnymi oponami Performance 3-ciej najnowszej generacji głównych konkurentów w segmencie UHP (Michelin Pilot Sport 3, Bridgestone Potenza S001, Continental Sport Contact 5). Przetestowane przez TÜV SÜD Produkteservice w okresie wrzesień-paździ Tirendo.plПоскаржитись | 719 zł |
Opona Goodyear 255/55R18 EAGLE F1 ASYMMETRIC 3 SUV 109 Y XL FP - opony terOpony do samochodów terenowych produkowane przez firmę Goodyear. Goodyear 255/55R18 EAGLE F1 ASYMMETRIC 3 SUV 109 Y XL FP cha... щеrakteryzują się dobrą jakością wykonania i bardzo dobrymi parametrami przyczepnośći. Szerokość opon Goodyear wynosi 255, ogumienie Goodyear 255/55R18 EAGLE F1 ASYMMETRIC 3 SUV 109 Y XL FP montowane jest na felgę o średnicy 18 cal. Opony letnie Goodyear to najlepszy wybór i atrakcyjna cena. Dostawa już od 2 szt. GRATIS. Hurtopony.plПоскаржитись | 632 zł |
Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3 (255/55 R18 109Y) 532073 | 639 zł |
Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3 ( 255/55 R18 109Y XL EVR, SCT, SUV ) 577621Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3 Nowa opona o wysokiej wydajności zapewnia kontrolę nad pojazdem i radość z jazdy dzięki skróce... щеniu drogi hamowania na mokrej i suchej nawierzchni. Krótsza droga hamowania na mokrej i suchej nawierzchni Sprawne prowadzenie i kontrola dzięki większej przyczepności Montowana przez czołowych producentów Krótsza droga hamowania na mokrej i suchej nawierzchni Technologia Active Braking zwiększa powierzchnię styku opony z nawierzchnią i przyczepność podczas hamowania. Większy kontakt z podłożem pozwala z kolei skrócić drogę hamowania na mokrej i suchej nawierzchni. Przyczepność podczas hamowania i prowadzenia Nowa mieszanka Grip Booster stosowana w oponach Eagle F1 Asymmetric 3 powstaje na bazie lepkiej żywicy, co pozwala zwiększyć kontakt opony z podłożem. Zwiększa to przyczepność podczas hamowania i prowadzenia na mokrej i suchej nawierzchni. Precyzja prowadzenia i trwałość Nowa technologia Reinforced Construction oparta na wzmocnionej konstrukcji o małej masie ułatwia prowadzenie i pokonywanie zakrętów, a także zmniejsza zużycie bieżnika i paliwa. Wyniki badań TÜV Opona Eagle F1 Asymmetric 3 w porównaniu z konkurencyjnymi modelami 2.6 m = o 9% krótsza droga hamowania na mokrej nawierzchni* 1.3 m = o 4% krótsza droga hamowania na suchej nawierzchni* O 4% lepsze prowadzenie na mokrej nawierzchni* Opór toczenia mniejszy o 10.9% w porównaniu z konkurencyjnymi oponami znanych marek i tym samym 2 miejsce wśród wszystkich testowanych modeli.** * w porównaniu z przeciętnymi oponami Performance 3-ciej najnowszej generacji głównych konkurentów w segmencie UHP (Michelin Pilot Sport 3, Bridgestone Potenza S001, Continental Sport Contact 5). Przetestowane przez TÜV SÜD Produkteservice w okresie wrzesień-paździ Oponytanio.plПоскаржитись | 1 007 zł |
Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3 ( 255/55 R18 109Y XL EVR, SCT, SUV )Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3 Nowa opona o wysokiej wydajności zapewnia kontrolę nad pojazdem i radość z jazdy dzięki skróce... щеniu drogi hamowania na mokrej i suchej nawierzchni. Krótsza droga hamowania na mokrej i suchej nawierzchni Sprawne prowadzenie i kontrola dzięki większej przyczepności Montowana przez czołowych producentów Krótsza droga hamowania na mokrej i suchej nawierzchni Technologia Active Braking zwiększa powierzchnię styku opony z nawierzchnią i przyczepność podczas hamowania. Większy kontakt z podłożem pozwala z kolei skrócić drogę hamowania na mokrej i suchej nawierzchni. Przyczepność podczas hamowania i prowadzenia Nowa mieszanka Grip Booster stosowana w oponach Eagle F1 Asymmetric 3 powstaje na bazie lepkiej żywicy, co pozwala zwiększyć kontakt opony z podłożem. Zwiększa to przyczepność podczas hamowania i prowadzenia na mokrej i suchej nawierzchni. Precyzja prowadzenia i trwałość Nowa technologia Reinforced Construction oparta na wzmocnionej konstrukcji o małej masie ułatwia prowadzenie i pokonywanie zakrętów, a także zmniejsza zużycie bieżnika i paliwa. Wyniki badań TÜV Opona Eagle F1 Asymmetric 3 w porównaniu z konkurencyjnymi modelami 2.6 m = o 9% krótsza droga hamowania na mokrej nawierzchni* 1.3 m = o 4% krótsza droga hamowania na suchej nawierzchni* O 4% lepsze prowadzenie na mokrej nawierzchni* Opór toczenia mniejszy o 10.9% w porównaniu z konkurencyjnymi oponami znanych marek i tym samym 2 miejsce wśród wszystkich testowanych modeli.** * w porównaniu z przeciętnymi oponami Performance 3-ciej najnowszej generacji głównych konkurentów w segmencie UHP (Michelin Pilot Sport 3, Bridgestone Potenza S001, Continental Sport Contact 5). Przetestowane przez TÜV SÜD Produkteservice w okresie wrzesień-paździ Tirendo.plПоскаржитись | 1 057 zł |
Відеоогляди
Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3 - Prezentacja oraz pomiar głębokości bieżnika
21 березня 201816 836 переглядів
Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3 - Prezentacja oraz pomiar gbokoci bienika
21 березня 201814 571 перегляд
Goodyear lanseaza Eagle F1 Asymmetric 3
14 квітня 2016151 перегляд
Goodyear lanseaza Eagle F1 Asymmetric 3
14 квітня 2016141 перегляд
Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3 - Launch presentation
3 липня 2017291 перегляд
Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3 - Launch presentation
3 липня 2017246 переглядів
Как создается шедевр? Процесс разработки Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3
25 квітня 20162 010 переглядів
? Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3
25 квітня 20161 747 переглядів
Goodyear: Eagle F1 Asymmetric 3 - Tire Painting
29 квітня 2016656 переглядів
Goodyear: Eagle F1 Asymmetric 3 - Tire Painting
29 квітня 2016605 переглядів
Eagle F1 Asymmetric 3 Launch Highlight
21 вересня 2017626 переглядів
Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3 SUV with Grip Booster Technology
12 червня 2019434 перегляда
Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3 SUV with Optimised construction
12 червня 20191 401 перегляд
Speed Junkies Meet The Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3
19 травня 20171 546 переглядів
Goodyear: Eagle F1 Asymmetric 3 - Comparison Film Handling
11 квітня 2016842 перегляда
Як обрати зимову гуму
Як вибрати літні шини
Як вибрати шину
9 советов по подготовке авто к зиме
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 764 zł
легкова / SUV, літня, C, зчеплення -- клас A, шум 72 дБ
від 669 zł
легкова / SUV, літня, C, зчеплення -- клас A, шум 73 дБ
від 619 zł
легкова / SUV, літня, C, зчеплення -- клас C, шум 69 дБ
від 724 zł
легкова / SUV, літня, D, зчеплення -- клас B, шум 71 дБ
від 756 zł
легкова / SUV, літня, C, зчеплення -- клас C, шум 73 дБ
від 698 zł
легкова / SUV, літня, C, зчеплення -- клас B, шум 73 дБ
від 732 zł
легкова / SUV, літня, E, зчеплення -- клас C, шум 74 дБ